Kā radās KidDo Toys? 

Viss sākās ar pirkstiņgrāmatas uzdevumu uzmetumu plānotojā, kad mūsu meita vēl bija pavisam maza. Es zināju, ka reiz es viņai tādu uztaisīšu! Un uztaisīju ne tikai viņai! Un iesaistīju tajā arī vīru. Jau vairāki simti mūsu kopīgi veidoto grāmatu ir aizceļojuši pie saviem mazajiem īpašniekiem visās pasaules malās - Latvijā, Austrālijā, Francijā, ASV, Jaunzēlandē, Spānijā, Šveicē un vēl un vēl un vēl. Tagad meita jau ir paaugusies un ar prieku palīdz salikt detaļas katrā jaunā grāmatā un vienēr jautā, kam šī grāmatiņa būs. 

Pamazām no pirkstiņgrāmatām esam nonākuši līdz daudz un dažādām mantām un tas viss tikai tāpēc, lai sākumā izklaidētu/mācītu savus bērnus. Šujam aktivitātes sedziņas, veidojam sajūtu grāmatiņas un dažādas mazākas rotaļlietas. Ļoti īpaša ir tikko izveidojusies sērija ar melnbaltajām mantām. Tās ir vērtīgas visiem jaundzimušajiem, jo sākumā viņi neredz krāsas un redze ir izplūdusi, taču jo īpašāka tā ir vājredzīgajiem bērniem un pieaugušajiem. Šīs mantas ļauj attīstīt redzi un "sataustīt krāsas", bet par to sīkāk varat paskatīties pie melnbaltajām mantām.

Mūsu uzņēmuma misija ir veidot un piedāvāt mantas ar pievienoto vērtību zīdaiņiem un bērniem, veicinot sensoru attīstību un ikdienas prasmju apguvi caur rotaļām.


KidDo Toys komanda :)

Tālrunis: +371 26591989

E-pasts: [email protected]


0
Visas tiesības rezervētas KidDo Toys.
Kontakti         
Projekts īstenots ar Ādažu novada domes līdzfinansējumu. 

 .